Novinky

11. září 2017

Jihočeský festival zdraví již za týden v Třeboni


 V sobotu 16.září 2017 se bude opět po roce konat Jihočeský festival zdraví.

Chcete – li načerpat zajímavé a užitečné informace o srdci a prevenci kardiovaskulárních chorob, přijeďte se příští sobotu podívat do Třeboně. Letošní ročník tradičního festivalu je totiž věnován tomuto velkému tématu. Svědčí o tom už samotný název akce – „Srdeční záležitost“. Své stany budou mít na třeboňském Masarykově náměstí nezisková organizace Loono, která bude cílit především na prevenci srdečních chorob, a společnost Helis Partners Consulting, která se zabývá srdcem jako nejdůležitějším orgánem v těle a dlouhá léta vede kampaň „Jednej rychle, zachraň život“.
 
Konat se bude také každoroční charitativní sbírka na pomoc osobám se zdravotním problémem. Letos byla vybrána rodina Neumannových z obce Domanín, jejichž šestnáctiletý syn prodělal transplantaci srdce a vybrané peníze tak přispějí na jeho rehabilitaci po tomto zákroku. Připraven je také doprovodný program zaměřený na divadlo, hudbu a tanec, návštěvníci si mohou zajezdit na koloběžkách a bude se soutěžit o zajímavé ceny. Celou akci pak bude doplňovat tradiční řemeslný trh.
 
jihočeský festival zdraví
 
Máte – li zájem prožít sobotní den trochu jinak a ještě si rozšířit povědomí o srdečních onemocněních a jejich prevenci, přijeďte do Třeboně. Ubytovat se můžete třeba v našem Hotelu Galerie, který se nachází přímo v centru dění celé akce. Těšíme se na vás.