Novinky

17. září 2013

Svatováclavské slavnosti


Zveme vás na slavnosti k poctě patrona České Republiky do Třeboně.

Svatováclavské slavnosti Třeboň 2013V Třeboni budou probíhat 28. září v sobotu Svatováclavské slavnosti. Přijďte si i vy užít akci s bohatým programem na Masarykovo náměstí, kde se představí řada umělců a sportovců. Role moderátora akce se chopí Martin Hlaváček.

Na náměstí se můžeme těšit na biketrialovou show, při níž předvedou své umění sportovci na speciálních kolech. K poslechu nám zahraje kapela P. M. Band z Havlíčkova Brodu, která se proslavila především svými vystoupeními na TV Šlágr. Dalším zajímavým bodem programu, který bude stát jistě za to, bude tanec Panenek, souboru mažoretek. Program Svatováclavských slavností v Třeboni završí vystoupení Budvarky. Na náměstí v sobotu proběhne také vyhodnocení soutěže Vyblejskni Třeboň.

Od devíti ráno do šesti hodin večer můžete využít prohlídky Kostela P. Marie Královny a sv. Jiljí. Prohlídku můžete absolvovat sami nebo využít služeb průvodce. Ten bude mít dvě prohlídky, a to v 10 a v 15 hodin. Další zajímavý program si přichystalo Loutkové divadlo, které zahraje hru Dlouhý, široký a bystrozraký.

Přijeďte si užít poslední zářijový víkend do Třeboně. Služby našeho hotelu jsou vám k dispozici.